Program konferencji

Miła wiadomość dla wszystkich zainteresowanych — w końcu udało nam się zebrać wszystkie potrzebne informacje i ułożyć z nich zgrabny rozkład jazdy pierwszego WordCampa.

Zapraszmy do komentarzy — chętnie odpowiemy na Wasze pytania i zapoznamy się z sugestiami dotyczącymi programu konferencji.

Komentarze:

 • Maciej Stóżyński:

  Witam,

  Sam program konferencji jest ciekawy, ale czemu tematy:
  „Jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo swojego WordPressa”
  „Od kodu HTML do szablonu WordPress”
  „Tworzenie użytecznych paneli zarządzania”
  „Podstawy tworzenia wtyczek do WordPressa”

  Mają 30 minut na prezentacje? A już w szczególności od kodu HTML do szablonu WP — nie zakładam że przyjadą tam same spece, zapewne będzie też sporo osób które korzystają z gotowych szablonów, jak by się chciało chociaż trochę im naświetlić temat ‘co jak i z czym’, to można gadać godzinami, dosłownie. A tak, to jest wszystkiego po trochu ;p

  Myślę, że część tematów można by wydłużyć kosztem przerwy obiadowej, 1:45 h — to trochę długo ( chyba że ktoś planuje przez zakorkowane miasto gdzieś dojechać ). Lub też kosztem niedzieli, tzn. część z tematów by się przełożyło na niedzielę, i po prostu koniec WordCampa by się o jakiś tam czas wydłużył.

  Oraz ostatnia chyba sprawa — ktoś kto jest z Łodzi albo z tej okolicy, mógł by polecić w kolejnej aktualności, jakieś jadłodajlenie, bary czy kebaby itp, oraz motele lub hotele — z okolicy, myślę że wszystkim z poza miasta by się to przydało, nie wspominając np. o jakiś środkach komunikacji miejskiej, typu jak z dworca jakiegoś tam dojechać pod tą uczelnię, oraz do klubu ‘Stereo’ — aby nikt nie błądził ;)

 • Jakub Milczarek:

  Dziękujemy za uwagi ale jednak pozostaniemy przy czasie 30 min na prezentację. Jakby nie było, jest to WordCamp, a nie szkolenie…
  Przerwa obiadowa może się okazać nawet za krótka, jeśli weźmie się pod uwagę konieczność dojścia/dojazdu, zamówienia, zjedzenia i powrotu…
  Co do przedłużania i zakończenia później to również odpada, ponieważ wiele osób po prostu będzie chciało już uciekać w niedzielę po zakończeniu do domu.

  Przy okazji — plan właśnie uległ drobnej korekcie.

  Spróbujemy do weekendu przygotować listę hosteli oraz „jadłodajni”. Tak na szybko w kwestii noclegu polecamy:
  Tanie noclegi w Łodzi

  Informacja dojazdowa też się pojawi…

 • Szymon Skulimowski:

  Ja ze swoją prelekcją („Jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo swojego WordPressa”) zamierzam spokojnie zmieścić się w wyznaczonych ramach czasowych :-)

  Jeśli chodzi o sam nocleg to sporo osób z blipa będzie nocowało w KDKRUK. Akurat bardzo dobrze wybrali bo nie będą musieli się włóczyć po Łodzi po spotkaniu integracyjnym (Google Maps podaje, że jest to 13 minut spacerkiem od klubu Stereo). Nie wiem tylko czy mają jeszcze jakieś wolne pokoje.

 • Sławomir Kicka:

  Takie pytanie prośba do osób z Łodzi, byłaby możliwość przenocowania u kogoś z Was nocy z soboty na niedziele?
  Jakby ktoś z Was miał kawałek miejsca na nocleg byłbym wdzięczny, jestem studentem i w tej chwili nie przy kasie :/ i chcialbym troche zaoszczędzić, po prostu.

 • Jerzy Tuleja:

  11 grudnia w sobotę wczesnym rankiem będę wyjeżdżał samochodem z Krakowa.
  Będę miał 2 miejsca wolne, więc mogę kogoś zabrać.

 • Paulina Stopa:

  Zabiorę się z kimś / zabiorę kogoś na WordCamp. Trasa Okolice Legnicy -> Wrocław -> Łódź.

  Jeśli nie będzie chętnych pozostanie mi jazda pociągiem…
  Więcej info

 • Agencja Reklamy Bielsko:

  Trochę odkopie temat, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat następnego WordCampa, a chętnie z całą ekipa swojego studio weźmiemy udział!

Dodaj komentarz:

Abu dodać komentarz wystarczy wypełnić poniższy formularz. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązakowe. Podany adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Stokrotne podziękowania za wsparcie konferencji należą się:
zarejestrowanych uczestników: 201